W jaki sposób Czytelnicy wyszukują mój blog?

Jedną z inspiracji do tworzonych przeze mnie wpisów jest analiza haseł, słów kluczowych, które wpisują osoby zainteresowane tematem odszkodowań, zadośćuczynień, czy szerzej ubezpieczeń w wyszukiwarkę google. Wychodzę z założenia, iż najlepiej pisać o tym, co ludzi interesuje.

A co Państwa interesuje i jak znajdujecie mój blog o odszkodowaniach o tym poniżej:

Pierwszą grupa haseł dotyczy urazu kręgosłupa szyjnego, gdzie najczęściej Czytelnicy wyszukują bloga pod hasłami: Smagnięcie biczem uszczerbek, smagnięcie biczem odszkodowanie, powypadkowy uraz szyi, ból szyi po wypadku czy: ile odszkodowania za uraz kręgosłupa szyjnego, lub smagnięcie biczem a uszczerbek na zdrowiu.

Trudno się dziwić popularności wyszukiwań dotyczących urazu biczowego – smagnięcia biczem. Uraz ten jest jedną z najczęstszych konsekwencji wypadków komunikacyjnych, nawet tych stosunkowo niegroźnych. Wystarczy lekkie puknięcie, kolizja by poszkodowany z konsekwencjami wypadku w postaci bolącej szyi chodził po lekarzach i nie mógł zmrużyć w nocy oka.

Więcej na ten temat pisałem TUTAJ.

Równie szerokim zainteresowaniem cieszą się kwestie związane z opodatkowaniem wypłacanych odszkodowań. W wyszukiwarce pojawiają się hasła takie jak: podatek od zadośćuczynienia, zadośćuczynienie podatek dochodowy.

Również na ten temat popełniłem artykuł, z którym można się zapoznać TUTAJ.

Dalej pojawia się szereg zapytań odnoszących się do problemu prawa odszkodowań w sposób szeroki, jak: zadośćuczynienie za doznaną krzywdę i cierpienie fizyczne oraz psychiczne, odszkodowanie po wypadku, odszkodowanie za wypadek, pomoc w uzyskaniu odszkodowania, niskie kwoty zadośćuczynienia . Czy już zupełnie lakoniczne hasła: jak: zadośćuczynienie, odszkodowanie, odszkodowania Poznań, wypadki samochodowe, czy kwoty odszkodowania.

No cóż trudno się dziwić, iż google ruch z tego typu haseł kieruje na strony blogu o odszkodowaniach, gdyż w zasadzie w całości blog ten poświęcony jest właśnie tej problematyce.

Nie tylko artykuły dotyczące zadośćuczynień cieszą się popularnością na blogu, aczkolwiek przyznać należy, iż problemy związane z krzywdą na osobie są przyczynkiem do największej liczby odwiedzin bloga o odszkodowaniach.

W każdym razie także posty odnoszące się do likwidacji szkód komunikacyjnych zbierają spore rzesze czytelników, którzy na bloga trafiają wpisując takie słowa kluczowe jak: współczynnik odchylenia, o którym można poczytać w tym WPISIE, czy w wariancie serwisowym trzeba przedstawiać faktury, odszkodowanie wariant serwisowy – polecam trochę więcej informacji pod tym LINKIEM, zwrot kosztów za parking z oc sprawcy, koszty parkingu ac – o której to problematyce Czytelnik może poczytać TUTAJ.

No cóż to są najpopularniejsze hasła za pomocą, których google przekierowuje Państwa na strony niniejszego bloga. Niemniej jednak na blogu pisze także na tematy bardziej niszowe, które także mam nadzieję przyciągają Państwa uwagę.

Autor: bartoszkowalak

Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem prawnikiem, radcą prawnym, do tego jeszcze wspólnikiem w Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna w Poznaniu. Kilka informacji więcej można znaleźć na naszej stronie http://www.prawnikpoznanski.pl. W zasadzie od początku kariery zawodowej miałem i nadal mam do czynienia z sprawami związanymi z dochodzeniem odszkodowań, czy to za wypadki drogowe, czy inne zdarzenia powodujące, iż u jednej osoby z winy drugiej dochodzi do powstania szkody na osobie lub w majątku. W skrócie można by więc napisać, iż obracam się w dziedzinie, która można by dla potrzeb niniejszego bloga nazwać prawem odszkodowań. Prawem odszkodowań- a więc odpowiedzią na pytanie, kto, za co, komu i ile ma zapłacić, gdy zawinił. Temat ten w zasadzie sprawia mi satysfakcję zawodową, tak więc jest to dziedzina prawa,z która lubię się mierzyć. Dlatego też postanowiłem także poza polem działania jakim jest sądowa wokanda spróbować moich sił także poprzez to medium jakim jest niniejszy blog. Chciałbym tutaj pisać o ciekawych rzeczach, często ciekawostkach, związanych z odszkodowaniami. Podzielić się moimi przemyśleniami czy też może udzielić jakieś rady. Drugą gałęzią, której poswięcam sporo uwagi sa sprawy spadkowe: Tak poza tematem bloga zapraszam do zapoznania się z oferta prowadzenia spraw spadkowych. Tak się złożyło, iż poza odszkodowaniami jest to druga gałąź prawa, którą się zajmuję: https://prawospadkowepoznan.pl/

2 myśli na temat “W jaki sposób Czytelnicy wyszukują mój blog?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: