Blog „Wypadek przy pracy” Spin Off bloga o odszkodowaniach

dsc_2959-1-kopia-21-e1519148817986W niniejszym wpisie chciałbym zachęcić do odwiedzin bloga prowadzonego przez bardzo zdolną młoda osobę – prawniczkę: Panią Joanną Janiak.

Pani Joanna Janiak poza tym, iż jest świetnym prawnikiem jest tez i moim aplikantem, w tej chwili w trakcie aplikacji radcowskiej, i trochę za moim przykładem i sugestią od jakiegoś czasu prowadzi blog będący niejako spin offem bloga o odszkodowanaich.

Blog poświęcony jest tematyce wypadku przy pracy, siłą rzeczy także możliwości uzyskania odszkodowania za takie zdarzenie.

Zachęcam bardzo do zapoznania się i czytania:

Blog można znaleźć pod niniejszym linkiem.: https://wypadekprzypracyblog.wordpress.com/

a i w przyszłości na łamach niniejszego bloga będzie można znaleźć gościnne wpisy z bloga: Wypadek przy pracy.

Autor: bartoszkowalak

Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem prawnikiem, radcą prawnym, do tego jeszcze wspólnikiem w Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna w Poznaniu. Kilka informacji więcej można znaleźć na naszej stronie http://www.prawnikpoznanski.pl. W zasadzie od początku kariery zawodowej miałem i nadal mam do czynienia z sprawami związanymi z dochodzeniem odszkodowań, czy to za wypadki drogowe, czy inne zdarzenia powodujące, iż u jednej osoby z winy drugiej dochodzi do powstania szkody na osobie lub w majątku. W skrócie można by więc napisać, iż obracam się w dziedzinie, która można by dla potrzeb niniejszego bloga nazwać prawem odszkodowań. Prawem odszkodowań- a więc odpowiedzią na pytanie, kto, za co, komu i ile ma zapłacić, gdy zawinił. Temat ten w zasadzie sprawia mi satysfakcję zawodową, tak więc jest to dziedzina prawa,z która lubię się mierzyć. Dlatego też postanowiłem także poza polem działania jakim jest sądowa wokanda spróbować moich sił także poprzez to medium jakim jest niniejszy blog. Chciałbym tutaj pisać o ciekawych rzeczach, często ciekawostkach, związanych z odszkodowaniami. Podzielić się moimi przemyśleniami czy też może udzielić jakieś rady. Drugą gałęzią, której poswięcam sporo uwagi sa sprawy spadkowe: Tak poza tematem bloga zapraszam do zapoznania się z oferta prowadzenia spraw spadkowych. Tak się złożyło, iż poza odszkodowaniami jest to druga gałąź prawa, którą się zajmuję: https://prawospadkowepoznan.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: